SolarEst OÜ – Energia õhust ja armastusest!

Küsi pakkumist

SolarEst OÜ – Energia õhust ja armastusest!

Solarest OÜ peamiseks tegevusalaks on PV ehk elektriliste päikesepaneelide tootmine. Toodame nii mono- kui ka polükristallelementidega paneele. Vajadusel tegeleme ka projekteerimisega ja energiaauditiga.

SolarEst OÜ on asutatud 2013. aastal ja baseerub 100% Eesti kapitalil. Oleme ennast positsioneerinud sõltumatu tootjana ja paneelide paigaldusega me  otseselt ei tegele. Koostöös meie partneritega, kellele me oma paneele müüme, suudame me ka pakkuda terviklahendusi.

SolarEst OÜ asub Viljandis ja kogu tootmistsükkel toimub kohapeal, mis tähendab, et me ei kasuta alltöövõtjaid. Meie tootmisliin ja abiseadmed on pärit Saksamaalt, kus on aastakümnetepikkune kogemus päikesepaneelide tootmisel. Tänu olemasolevale seadmepargile suudame pakkuda suures mahus kvaliteetseid paneele.

 

Teie valik – Solarest – millepärast?

1. Täislahendus - Pakume klientidele ehitis integreeritud lahendusi, kus päikesepaneelid moodustavad vastupidava ja kasuliku katusekattematerjali.

2. Kiirus
– suudame regeerida kiiresti ja toota just teie vajadustele vastavaidpäikesepaneele lühikese tarneajaga, mõistliku hinnaga ja Euroopa kvaliteediga.

3. Paindikkus – kuna iga hoone ja projekt on erinev, suudame probleemideta kohanduda vastavalt teie vajadustele, leida just teile optimaalse lahendues ja paneelide tüübi.

4. Parim hinna ja kvaliteedi suhe – pakume Euroopa kvaliteediga päikesepaneele väga mõistliku hinnaga. SolarEst OÜ päikesepaneelide valmistamiseks vajalik tooraine on pärit juhtivatelt tootjatelt Saksamaalt, Austriast, Taanist, Taiwanist. Kõik tootmisprotsessis kasutatavad komponendid omavad TÜV ja ISO sertifikaate.