SolarEst OÜ – Energia õhust ja armastusest!

Küsi pakkumist

Projektid - erinevad lahendused elektriliste päikesepaneelide paigalduseks!Integreeritud päikesepaneelidest katus.

Sellise lahenduse puhul kasutatakse meie toodetud paneeliosa, mis on aga raamitud spetsiaalse tehnoloogiaga mis tagab veetiheduse ja tormikindluse.

See tagab katuse veekindluse ning aastatekümnetepikkuse eluea. Katust on võimalik paigaldada nii osaliselt kui ka terve katusena. Üks väheseid nõudeid sellise lahenduse jaoks on katusekalle vähemalt 15 kraadi. Ruutmeetrile langev raskus on sõltuvalt lahendusest 12-16kg.Eramu saunamaja kivikatusele paigaldus
Kasutatud kolme erinevat tüüpi SolarEst OÜ päikesepaneele. Algul paigaldatud 4 kW, hiljem lisatud 2 kW juurde. Kogu süsteemi võimsus hetkel 6kW. Plaan lisada elumaja katusele lisaks 2-3 kW. Sellist laiendust võimaldab SolarEdge inverter. Suurema tootlikkuse tagab SolarEdge SE10K inverter koos iga paneeli monitooringu võimalusega ning paneelipõhise maksimaalse võimsuse hoidmisega. Päike jääb hommikuti elumaja varju ning talvel varjutavad teised eramud päikest. Asukoht Viljandi linn.

Link jälgimiseksEramu kuuri ja varjualuse paigaldus
Kasutatud SolarEst OÜ päikesepaneele. Paigaldatud ühes etapis 5 kW. Süsteemi varjab pildil olev elektripost, mis liigub päeva jooksul üle elektriliste päikesepaneelide. Suurema tootlikkuse tagab SolarEdge SE7K inverter koos iga paneeli monitooringu võimalusega ning paneelipõhise maksimaalse võimsuse hoidmisega. Aluskonstruktsioon kliendi enda ehitatud, kinnitustarvikud firmalt Schletter. Asukoht Rakvere linn. Paigaldaja:

Link jälgimiseksPäikest jälgiv süsteem “tracker”
Paigaldatud ühes etapis 9 kW elektrilisi päikesepaneele päikest jälgivale süsteemile ehk “trackerile”. Süsteem teoreetiliselt 40% tootlikum, kuid paari aasta möödudes oskame täpsemalt öelda. Suurema tootlikkuse tagab SolarEdge SE10K inverter koos iga paneeli monitooringu võimalusega ning paneelipõhise maksimaalse võimsuse hoidmisega. Aluskonstruktsioon kliendi enda ehitatud ja kasutatud on firma Deger trackerisüsteemi. Asukoht Viljandimaa.

Link jälgimiseksMaaraamile paigaldatud 10 kW päikesepaneele
Paigaldatud ühes etapis 10 kW SolarEst OÜ elektrilisi päikesepaneele maaraamile, mille nurka saab käsitsi muuta. Päikesepaneelid on ilma raamita, mis on efektiivsemad, kuid purunevad löögi korra kergemalt. Samuti nõuab selline elektriline päikesepaneel spetsiaalseid kinnitustarvikuid. Suurema tootlikkuse tagab SolarEdge SE10K inverter koos iga paneeli monitooringu võimalusega ning paneelipõhise maksimaalse võimsuse hoidmisega. Aluskonstruktsioon kliendi enda ehitatud. Asukoht Valgamaa.

Link jälgimiseksVertikaalselt seinale paigaldatud 3,7 kW süsteem
Paigaldatud ühes etapis 3,7 kW süsteem, mis on vertikaalselt seinal. Õhtune päike jääb kontorihoone varju, mis annab tootlikkuses tunda. Parem tootlikkus võrreldes teiste süsteemidega kevadel, talvel ja sügisel paigaldusnurga tõttu. Päikesepaneelid on ilma raamita, mis on efektiivsem. Suurema tootlikkuse tagab SolarEdge SE10K inverter koos iga paneeli monitooringu võimalusega ning paneelipõhise maksimaalse võimsuse hoidmisega. Kinnitustarvikud firmalt Schletter. Asukoht Viljandi linn.

Link jälgimiseks