SolarEst OÜ – Energia õhust ja armastusest!

Küsi pakkumist

Kõrge efektiivsus maksimaalse kvaliteediga!

  • Päikesekatus – UUS!

  • Standardpaneel

  • Poolpainduvad paneelid

  • Erimõõdulised paneelid


Päikesekatus

Selle lahenduse puhul kasutatakse meie toodetud paneeliosa, mis on aga raamitud Solrifi tehnoloogiaga ehk Šveitsis toodetud spetsiaalsete raamidega. Selliselt moodustub ühest paneelist suur “katusekivi”.

See tagab katuse veekindluse ja aastatekümnete pikkuse eluea. Katust on võimalik paigaldada nii osaliselt kui ka terve katusena. Üks väheseid nõudeid sellise lahenduse jaoks on katusekalle vähemalt 15 kraadi. Eelduseks on laiem roovilaud ca 1m sammuga. Katust on võimalik ehitada nii tumedana, nagu antud pildil näha, kui ka tavapaneelina, mis teeb hinna soodsamaks. Ruutmeetrile langev raskus on sõltuvalt lahendusest 12-16 kg.


 

Standardpaneelid

Võimsusega 250…310W, valdavalt monokristallilised paneelid. 

Poolpainduvad paneelid

Lahendus mobiilsetele pindadele: autosuvilad, paadid jne.Need paneelid on kerged, kõrge efektiivsusega ja painduvad (kuni 30% läbipaine). Selliste paneelide võimsus on 100…200W – sõltub pinna suurusest, kuhu paigaldatakse. Võimalik teha nn. „rätsepatööd“ – täpse suurusega etteantud kohale. 

Erimõõdulised paneelid

Lahendused, kus klassikaline paneel on toodetud erimõõdus. Mõeldud ühele konkreetsele asukohale, kus paneeli enda tugevus on ka oluline, näiteks rõdupiire vms.Paneeli võimsus oleneb pinna suurusest 100…300W. See on ka nn. „rätsepatöö“ ja iga paneel on unikaalne.